O nas

Oferta
Zajmujemy się strzyżeniem damskim/męskim, koloryzacją/dekoloryzacją, ombree/sombree, regeneracją, baleyage, stylizacją oraz mezoterapią.
Rezerwacja
Zarezerwuj wizytę telefonicznie lub przez naszą stronę internetową w dziale rezerwacja.
Czym się zajmujemy

Prowadzimy salon kosmetyczny oraz fryzjerski. Mamy długoletnie doświadczenie, zapewniamy profesjonalną obsługę. Z naszą ofertą możesz zapoznać się w dziale rezerwacja.

Nasz team
  • Kinga

    Jej pełne pasji fryzjerskie dłonie czarują już od ponad 10 lat. Zawsze świadoma najnowszych trendów i zakochana w koloryzacji, nadaje naszemu miejscu niepowtarzalnych barw. Delikatne sombre, balejaże, wyszukane blondy i wyraziste rudości to tylko kilka spośród jej efektownych wariacji. Chociaż przyznaje, że najbliższa jej jest stylizacja włosów długich, spod jej nożyczek wychodzą perfekcyjne krótkie fryzury – również męskie. To jednak nie wszystko. Jeżeli szukasz specjalistki od przedłużania lub kreatynowego prostowania, pytaj właśnie o Kingę!

  • Agnieszka

    Świat kosmetologii zna od podszewki. Pewną i sprawną ręką wykona stylizację paznokci, depilację czy efektowny makijaż. Nic nie kręci jej jednak bardziej, niż zabiegi estetyczne – mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, powiększanie ust czy wypełnianie zmarszczek to jej prawdziwy konik. Widok klientki zadowolonej z efektów, jest dla niej największą radością i nagrodą za lata nauki oraz praktyki.